Skip to content

SGA Wilki im. W. Pileckiego

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Salezjańska Grupa Airsoftowa „Wilki” im. W. Pileckiego to wspólnota ludzi młodych, którzy chcą rozwijać swoją wiarę, dojrzałość ludzką i umiejętności sportowe w ASG (Air Soft Gun). Powstała w październiku 2015 z pasji do Airsoftu i pragnienia dojrzewania w grupie ludzi wymagających od siebie czegoś więcej niż „przeciętność”. Przewinęło się przez nią sporo młodych ludzi z Lubina i okolic. Na stałe zaangażowanych jest w niej około 30 osób.

Aby zostać „Wilkiem” trzeba przejść przez szereg szkoleń:

  • szkolenie podstawowe, kończące się wymagającym dużej sprawności fizycznej, egzaminem „2Tm2,3”
  • szkolenie z tzw. taktyki zielonej (działania leśne); czarnej (działanie w terenie zurbanizowanym); czerwonej (ratownictwo przedmedyczne)
  • szkolenie z samoobrony (Krav Maga)
  • szkolenie z walki duchowej (tzw. Szkoła Walki)
  • uczestniczyć w rozgrywkach ASG
  • wykonać pomyślnie zadanie „pokonać siebie”
  • wykazać się znajomością naszego patrona Witolda Pileckiego
  • przejść pomyślnie „Próbę Wiary”.

Jesteśmy szkoleni przez najlepszych, m.in AO Saggitta pana T. Dubickiego; SPO „Tarcza” z Lubina. Spotykamy się na cotygodniowych szkoleniach (niedzielne popołudnia). Wyjeżdżamy również na szkolenia weekendowe i obozy wakacyjne. Ciągle podnosimy swoje umiejętności, relację z Bogiem i pokonujemy swoje słabości.
Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy!

Opiekunem jest ks. Robert Gajewski SDB, e-mail: ropagaj@gmail.com
tel.: (+48) 781 630 228.
strona internetowa: www.sgpwilki.pl

back

Primary Sidebar